Bizimle İletişime Geçin: 0 (850) 495 0 495

Doğuş Telekom Altyapısı

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacı ile sahip olduğumuz altyapımız:

Diğer operatörler ile yapılmış alt-yapı antlaşmalarımızla en kaliteli ve ekonomik ses hizmeti. Bu hizmeti verirken müşterilerimizin de zorlanmadan, rahatça kullanabilecekleri sertifikalı ve en yeni teknolojiye rahatça adapte olabilen arayüz programları.

Müşterilerimizin kullanımına sunulmuş tamamen Türkçe destekli, kullanıcı bilgileri ile entegre edilebilen, bilgisayar ve telefonlardan rahatça kullanılabilen web-Phone programı.

Ayrıca şirketimize taşınmış ve de şirketimiz tarafından kullanıcılara saptanmış numaraların barındığı, yedeklenmiş sunucularımız da kullanıcılarımızın hizmetindedir. Bu sunucuların kesintisiz hizmetleri için her türlü önlemi almış bulunmaktayız.

Bilgisayar ağından gelecek tehditlere karşı, Elektrik kesintilerine karşı, Doğal etkilere karşı, virüs koruma ve Firewall sistemlerimiz, Jeneratör ve de UPS makinalarımız ayrıca Su, yangın ve gaz detektörlü buna ek olarak iklimlendirme sistemi ile sıcaklık ve soğukluk kontrolü elde edilmiş sistem odalarımızda bütün bilgilerimiz korunmaktadır.

İndirim ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen kayıt olunuz