Bizimle İletişime Geçin: 0 (850) 495 0 495

Misyonumuz

Telekomünikasyon sektöründeki yenilikleri takip ederek, kullanıcılarına en yeni en iyi hizmeti sunmak; kaliteli ve de yetkin ekibi ile müşterilerinin sorunlarına en hızlı ve de etkili şekilde çözüm bulmak, ayrıca teknolojideki yenilikleri sistemine entegre ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktır.

Ülkemiz Telekomünikasyon sektörünün daimi oyuncusuyuz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da. Değer yaratmaya hergün devam edeceğiz.

Çevre dostu ve yüksek verimli projelerin en yetkin çalışanlarla hayata geçirilmesi ve iş mükemmelliğinde örnek olunması yoluyla Türkiye Telekomünikasyon iletişim pazarının lideri olarak tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer yaratmak.

Vizyonumuz

Türkiye'de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir , en yeni ve en iyi kalitede hizmeti sunan, herkesin ve her kesimin şirketi olan Doğuş Telekom , müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden , köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan , rakiplerinin örnek aldığı , her aşamada daha fazlasını vaat ederek gerçekleştiren ve sunan , evrensel ve piyasa değeri yüksek , lider bir kuruluş olmaktır..

Sektörde sağlam temeller üzerine oturmuş olan Doğuş Telekom , müşterilerine teknolojik yenilikleri takip ederek en hızlı ve en yeni , en kaliteli hizmeti sunmaktır. Sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydederek , alanında Türkiye’nin vazgeçilmez Telekomünikasyon şirketi olmak.

İndirim ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen kayıt olunuz